Neden web sitenizde ürün fiyatları yazmıyor?

soruÜrün fiyatları “şu an” için web sitemizde yer almıyor, çünkü web sitemizde yer alan mevcut ürünler bütün ürün çeşitlerimizi henüz kapsamamaktadır.

Siz müşterilerimize en iyi, ihtiyaçlarınıza uygun en doğru ürünlerimizi sunmak ve daha doğru değerlendirme yapmanıza imkan sağlamak amacıyla, telefon veya eposta aracılığı ile her ürünümüz için en geç 24 saat içinde fiyat teklifi verilmektedir.

Ürün sayfalarında yer alan “TEKLİF İSTE” butonuna tıklayabilir, ilgilendiğiniz tüm ürünlerde bu butona tıkladıktan sonra “TEKLİF FORMUNA GİT” tıklayarak da bize ilgilendiğiniz ürünleri iletebilirsiniz.

Özel imalat yapabiliyor musunuz?

Elbette özel imalat yapıyoruz. Fakat özel imalat yapılan ürünlerde, ürünün uygun fiyatlı olabilmesi için sipariş adetinin (ürüne göre değişiklik gösterebilir) belirli miktarların üstünde olması gerekmektedir.

Ürün adeti az olduğunda, ekstra işçilik maliyetleri (tasarım, numune, test, vb.) çıktığından birim maliyetler standart ürünlere göre yüksek çıkabilmektedir.

Ürünleriniz tamamen kendi imalatınız mı?

Evet. Web sitemizde ve kataloğumuzda yer alan bütün ürünler (eğer başka bir marka belirtilmemişse) Bodur Endüstriyel’in kendi imalatıdır.

Üretici firmamızın sağladığı avantaj ile proje işlerinizde özel ihtiyaçlarınıza göre, ürünlerde bazı revizeler yapılabilmektedir (renk, ölçü, farklı malzeme seçenekleri, vb.).

Ürünlerinizi nasıl sipariş verebilirim?

Her ürünün kod numarası bulunmaktadır. Bu kod numarasını (SKU) ve istediğiniz sipariş adetini, bize iletişim bilgileriniz ile eposta yoluyla göndermeniz halinde en geç 24 saat içinde tarafınıza fiyat teklifi gönderilecektir.

Bu fiyat teklifinde yapmak istediğiniz değişiklikler telefonda görüşülerek, fiyat teklifinizin en son şekli (proforma fatura) size gönderilecektir.

Bu belgenin sizin tarafınızdan incelenerek onaylanması ile birlikte siparişiniz alınacaktır.

Stok durumuna göre hemen veya size verilen teslim tarihinde adresinize ürünleriniz gönderilecektir.

Ürünlerinizi satan bayilere nasıl ulaşabilirim?

2014 yılı itibarıyle herhangi bir bayimiz yoktur. En yüksek kaliteyi, en uygun fiyata satın almanız için bütün satışlar Bursa fabrikamızdan yapılmaktadır.

Bursa Fabrikamızdan tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

Merak ettiğiniz soruya cevap bulamadıysanız, lütfen bizimle iletişim kurun.

Gönder