Bodur Endüstriyel Kabin Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi , Çalışma Tezgahları başta olmak üzere, Çelik Dolap, Takım Arabaları ve Bilgisayar Kabinleri imalatçısı olarak Türk sanayine uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bodur Endüstriyel’in başarısının temelini, müşteri odaklı profesyonel ürün yelpazesi ve müşterinin aradığına ulaşmasına yardımcı olan uzman kadrosu oluşturmaktadır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ancak güçlü bir felsefe, iş ahlakı, sağlam bir ekip ruhu ve yaratıcılıkla elde edilebilir. Tüm bu etkenleri özümsemiş ve hayata geçirmeyi düstur edinmiş üstün vasıflı ve yetenekli çalışanlarımız sayesinde ihtiyaca uygun çözümler üreten firmamız, ürünlerini teknolojik gelişmeleri takip ederek, kalite, estetik ve uygun fiyat gözeterek sunar.

Sunduğumuz yüksek kalite standardının aynası, ürünlerimizin müşterilerimizde yarattığı güven duygusudur. Bu yüzden ürünlerimizde kullandığımız en küçük malzemenin bile kalitesine özen gösteren bir firmayız.

Zamana yatırım yapan Bodur Endüstriyel, ürünlerini bu güvenle piyasaya sunmakta ve yıllardır bu etik anlayışıyla sektörde başarılara imza atmaktadır. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler, sunduğumuz optimum fiyat-performans oranına güvenildiğinin göstergesidir.

Bodur Endüstriyel, başta Bursa olmak üzere, tüm Türkiye geneline satış ve hizmet vermektedir. Ayrıca Türki Cumhuriyetler, Irak, İran ve Ortadoğu’nun çeşitli ülkelerine ihracat da yapmaktadır.

Firmamıza bütçenize ve kullanımınıza uygun ürünleri belirleme konusunda da her zaman danışabilirsiniz. Uzman satış görevlilerimiz ,müşterilerimizin ihtiyaçlarına bütçelerine en uygun ürünü almaları konusunda önerilerde bulunmakta ve müşterilerimizin gereksiz harcama yapmalarını önleme konusunda her zaman hizmetlerindedir.

Çalışma Tezgahları : En küçük atölyeden, en büyük fabrikalara.

Takım Arabaları : Her türlü servis, yedek parça ve üretim yapan işletme ve birçok sektör.

Malzeme Dolapları : Her ölçekte kurum, atölye, işletme ve fabrikaların malzeme depolamak için kullanabilecekleri dolaplar.

Çelik Dolaplar : Muhasebe, mahkeme, şirket arşivleme ve birçok alanda kullanılan dolaplar.

Bilgisayar Kabinleri : Oto servisler, Fabrikalar ve küçük işletmelerin endüstriyel bilgisayar kullanımında koruyucu dolaplar.